Oferta

Tworzymy wszystko materiały wizualne, związane z drukiem, marketingiem i nie tylko. Specjalizujemy się w kompleksowym realizowaniu projektów reklamowych. Perfekcyjny projekt jest tym, co cieszy nas najbardziej. Zacznij współpracę z nami.

Identyfikacja wizualna

Symbole, kolorystyka, logo to elementy, które są istotnym wyznacznikiem firmy na rynku.

Czy identyfikacja wizualna jest naprawdę potrzebna?

Umiejętne oraz konsekwentne stosowanie identyfikacji wizualnej poprawia pozycję  na rynku, ponieważ korzystając z doświadczenia znanych marek, firmy zaczynają dostrzegać zalety identyfikacji wizualnej. Z uwagi na fakt iż dla klientów duże znaczenie mają szczegóły, identyfikacja wizualna powinna stać się znaczącym elementem każdej kampanii reklamowej. W olbrzymim stopniu przyczyni się ona do zwiększenia popularności, a tym samym zwiększy zyski.

Projekty i druk materiałów DTP

Wizytówka

jest najmniejszą formą promocji Twojej firmy. Estetyczna, graficznie spójna z  właściwą informacją zgodną z indywidualną identyfikacją wizualną Twojej firm.

Ulotka

reklamowa mimo swoich niewielkich rozmiarów ma dużą moc marketingową. Może trafiać bezpośrednio do rąk w różnego typu akcjach promocyjnych.

Folder

wykonany zgodnie z identyfikacją wizualną Twojej firmy oraz nowoczesnymi trendami stanowią doskonały nośnik reklamy podczas targów czy spotkań biznesowych.

POMYSŁ - PROJEKT REALIZACJA

Projektowanie stron internetowych

Współczesne strony internetowe to strony mobilne i strony responsywne.

Landing Page

Strona Landing page to najczęściej strona docelowa, która może być stroną samodzielną, mikrostroną inaczej – micropage lub microsit, a także elementem większej witryny.

E-learning

E-learning oparty o sklep internetowy charakteryzuje się różnymi elementami, formą graficzną, zróżnicowaną ilością i formą produktów, czy też usług jak ma to miejsce w przypadku takiej platformy.

One Page

One Page jak nazwa wskazuje to strona internetowa składająca się z “jednej strony”, po której można poruszać się przesuwając scrollem lub używając specjalnej nawigacji na stronie.

KONTAKT Z NAMI

tel.: +48 660572218
tel.: +48 660572219

LOKALIZACJA

ul. Świerkowa 5
55-093 Kiełczów

©2021. Simple Media All Rights Reserved.